سفارش قهوه با طعم بازی

خسته شده بودم از پاساژگردی های فراوان و چرخ زدن در مغازه های تکراری و اجناس شبیه به هم! دیگه می خواستم بزنم بیرون از این مرکز خرید ششمی که داخلش بودیم و در حال قدم زدن با همسرم بودیم. همسرم دنبال یه مانتو شیک برای شرکت توی یه همایش بزرگ می گشت و می خواست با هم این انتخاب مهم رو انجام بدیم! ولی خب مانتو پسندیدن خانم ها اونم برای پوشیدن اون توی یه مراسم مهم، خیلی سخته.
داشتیم قدم زنان می رفتیم که جلوی یه مغازه با دیدن یه مانتو خیلی شیک ایستادیم. همسرم ازم خواست باهاش داخل مغازه برم، من با بی حوصلگی تمام و البته با دیدن قیمت بالای مانتویی که چشمش رو گرفته بود، گفتم من تا یه چرخی می زنم برو ببین تمام مانتوها رو اگر خواستی پرو کنی بگو بیام ببینم. رفت و منم به میان مجتمع رسیدم.

در حالی که خیلی کلافه و خسته بودم، چشمم به یه دستگاهی افتاد که بیشتر توی فیلم های آمریکایی نمونه ش رو دیده بودم. رفتم جلو تا ببینم این دستگاه همونیه که من فکر می کنم یا نه! آره خودش بود. برق از چشمام پرید، باورم نمی شد. یکی از آرزوهای بچگیم بود که با استفاده از این دستگاه ها که توی فیلم ها نشون می دادن، نوشابه بگیرم. دستگاه رو برانداز کردم، دستگاه وندینگ سانباکس! چیزی که فهمیدم این بود که این دستگاه بیشتر برای درست کردن قهوه است و منم که عاشق قهوه!

بهترین پیشنهاد برای من، در جای مناسب

اصلا سر از پا نمی شناختم. توی ذهنم رفتم به دوران کودکی و بازی های بچه گانه. فکر کردم چقدر خوب بود اگر یکی از این دستگاه ها زمان بچگی ما توی این پاساژها بود. اینطوری وقتی مامانم منو می آورد برای خرید و از سر علاقه ای که بهم داشت کلی خوراکی برام می خرید تا اذیت نشم، کافی بود یه سری به این دستگاه ها بزنیم تا سفارش قهوه یا هر نوشیدنی دیگه ای رو با طعم بازی حس کنیم. واقعا سازندگان این دستگاه چه فکری داشتن و چه علاقه ای به بازی و سرگرمی داشتن که با ایجاد شرایط جذاب به من که چه کودک باشم و چه بزرگسال، حس خوبی در وقت سفارش قهوه یا نوشیدنی میدن.
توی همین فکرها بودم که همسرم صدام کرد. بدون معطلی با روی گشاده وندینگ سانباکس رو رها کردم و رفتم پیش همسرم. از مانتو بدش نیومده بود اما می خواست بازم دنبال مدل های جدید بگردیم. می دونستم اونم از این دستگاه فوق العاده خوشش میاد. رفتیم و دو تایی از دستگاه وندینگ سانباکس دو تا قهوه سفارش دادیم.
لذت سفارش قهوه با دستگاه وندینگ سانباکس فوق العاده هیجان انگیز بود. در کمتر از دو دقیقه قهوه ها آماده شدن. کیفیت قهوه ها برای من که قهوه خور قهاری بودم عالی بود. از قبل می دونستم که این دستگاه ها همون موقع به صورت اتوماتیک قهوه رو خرد می کنن و در مدت کوتاهی قهوه دم می کشه و آماده نوشیدن می شه. با زدن دکمه سفارش قهوه مورد نظرمون، لیوان قهوه با قاشق خیلی زود در اختیارمون قرار گرفت. کمی قدم زدیم و خاطرات گذشته رو دوره کردیم. فهمیدم همسرم هم همیشه دوست داشته از چنین دستگاهی سفارش قهوه بده و حالا وندینگ سانباکس آرزوی جفتمون رو برآورده کرده بود.

 

ادامه خرید و تجربه ای بهتر از خرید کردن

آرامش خوبی گرفته بودیم. همسرم چندتا مغازه دیگه رو دید اما علاقه‌ی بیشتری نسبت به اون مانتویی که قبل‌تر دیده بود، داشت. قهوه توی اون لحظه با انرژی زیادی که داد کمک کرد تصمیم گیری برای خرید آسان تر بشه پس خیلی سریع تصمیم اش رو گرفت و رفتیم همون مانتو رو خریدیم! شاید صرفه جویی در زمان رو هم مدیون دستگاه وندینگ سانباکس باشیم. به ما که خوش گذشت؛ خریدمون رو هم انجام دادیم، به شما هم پیشنهاد می کنم اگه می خواین یه خرید جذاب داشته باشید، بهتره بینش سفارش قهوه با طعم بازی رو تجربه کنید. دستگاه های وندینگ سانباکس بهترین وسیله برای کسب این تجربه هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *