وقتی قهوه ات رو در محیط کار درست می‌کنی

کسل شدن در محیط کار، یک اتفاق ساده ایه که امکان بروز اون برای همه وجود داره. به ویژه مدیران عامل و افرادی که در کسب و کارهای پر تنش، با استرس های روزانه دست و پنجه نرم می کنن، بیشتر در معرض چنین مشکلی قرار دارن. همین کسل شدن ساده ممکنه راندمان کاری شما یا کارمندانتون رو در طول روز کاهش بده.
یک مدیر موفق یا هر فردی که به راندمان کاری خودش اهمیت می ده، به دنبال راه حلی برای برطرف کردن این شرایط خسته کننده است.

قدم زدن، به کافه رفتن و صحبت کردن با دوستان صمیمی، راه حل های متفاوتی هستند که هر کدام برای برخی افراد راهگشا هستن اما برای خیلی ها، وقت گیر و غیرجذاب! خیلی از افراد هم دوست دارن یک نوشیدنی گرم و خوشمزه که خودشون اون رو درست کردن میل کنن.

راهکار ساده ست…

همین الان از محیط کار ات بیا بیرون ، به پاساژ کناری سر بزن و با استفاده از دستگاه های وندینگ قهوه خودت رو بساز! نگران کمبود وقت یا کیفیت هم نباش! دستگاه های وندینگ در طول مدت 1 دقیقه قهوه انتخاب شده توسط شما رو تهیه و در لیوان مخصوص به شما تحویل می ده. از نظر کیفیت هم خیالت راحت باشه! کیفیت قهوه ای که درون دستگاه قرار گرفته عالی و فوق العاده است و ربطی به مکان قرار گیری نداره. طرز تهیه و آماده سازی قهوه هم بر اساس اصول و قواعدی طراحی شده که بهترین طعم قهوه رو به شما هدیه بده!

فکر کنید! این راهکار ساده می تونه مشکل راندمان کاری شما یا بسیاری از همکارانتون رو برطرف کنه. خوردن یک قهوه خوشمزه آن هم خیلی سریع و بدون دردسر، شما رو سرحال و راندمان کاری تون رو افزایش می ده. همین قهوه های تهیه شده با دستگاه وندینگ، خیلی ساده شما رو از دست غر زدن های مداوم مدیرتون راحت می کنه. البته اگر دوست داشتی مکان قرار گیری دستگاه وندینگ رو به مدیر خودت هم اطلاع بده تا اون هم سر حال و پر انرژی به کار خودش ادامه بده.
مطمئن باشید اگه دستگاه های وندینگ حتی در نزدیکی شما هم قرار نداشته باشه، ارزشش رو داره که از شرکت بزنی بیرون، سوار ماشینت بشی، به نزدیک ترین دستگاه وندینگ برسی و خودت قهوه ت رو خیلی سریع بسازی و به شرکت برگردی. شور و هیجان استفاده از این دستگاه یه روز کاری خوب و پر انرژی رو برات رقم می زنه.
اگر حتی فاصله ت با دستگاه های وندینگ دوره و نمی تونی در بین ساعات کاری بهش سر بزنی، چه بهتر که صبح زود قبل از رفتن به شرکت بری سراغ این دستگاه و یکی از اون قهوه های خوشمزه ش رو سفارش بدی! خوردن قهوه هایی که وندینگ برات می سازه، یه صبح فوق العاده پر انرژی و یه روز کاری فوق العاده رو برات رقم می زنه! البته اگه موقع سفارش قهوه دوستان و همکاران و حتی مدیرت رو دیدی خیلی تعجب نکن؛ اونا هم فهمیدن که چه میکنه این قهوه های وندینگ.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *